Opis szczegółowy
Philadelphia z łososiem 175g
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Składniki | Mleko pełne, śmietanka, koncentrat białek serwatkowych (z mleka), permeat serwatkowy (z mleka), wędzony łosoś (ryba) 3% (łosoś (ryba), sól, dym wędzarniczy), sól, skrobia modyfikowana, stabilizatory (guma guar, karagen), kwas (kwas cytrynowy), wzmacniacze smaku (e 621, e 627, e 631), barwnik (e160c), aromaty (zawiera rybę), glukoza, kultury baterii mlekowych. |
| Zawartość tłuszczu | Odtłuszczony (zaw. tłuszczu 10%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 175 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: zott polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chłodnicza 6, 45-315 opole, polska 6 kod pocztowy i miasto: 45-315 opole pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 141 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 586 kJ |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość błonnika | 0,3 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,8 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E621 Glutaminian monosodowy, E627 Guanylan disodowy, E631 Inozynian disodowy, E160c Kapsorubina, kapsantyna, ekstrakt z papryki |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Wzmacniacz smaku, Barwnik |
| Zawiera aromaty | Tak |