Opis szczegółowy
Wyśmienity Dodatek do sałatek Delaktis o łagodnym, smaku, z dodatkiem tłuszczu roślinnego. Produkt wytwarzany jest z mleka krowiego, pasteryzowanego. Zawiera 55% tłuszczu.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Smak | |
| Składniki | Odtłuszczone mleko krowie (33%), pasteryzowana maślanka, tłuszcz roślinny (olej palmowy 22%), sól, regulator kwasowości: e575, podpuszczka mikrobiologiczna, emulgator: e432, regulator kwasowości: e339(ii), aromat |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 500 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,51 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: pph temar sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: tartaczna 34 kod pocztowy i miasto: 40-749 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 132 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 251 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1048 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6 g |