P'tit grey 125 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Składniki | pasteryzowane MLEKO krowie, sól, kultury bakterii mlekowych, barwnik: węgiel roślinny |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 125 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Producent: | PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k.Ulica i numer: Tartaczna 34Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 320 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 381 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1577 kJ |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość białek | 21,25 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,76 g |