Temar Ser Camembert baked 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Rodzaj sera | Pleśniowy |
| Gatunek sera | Camembert |
| Składniki | Ser Camembert do zapiekania: 66% ser camembert; (45% tł. w s.m.); mąka (pszenna, żytnia); olej słonecznikowy; skrobia pszenna; sól, koncentrat białka pszenicy, przyprawy. Sos żurawinowy: 48% żurawiny; cukier, woda, syrop glukozowo-fruktozowy; substancja żelująca: pektyna; substancja zagęszczająca: mączka chleba świętojańskiego, guma ksantanowa; regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,25 kg |
| Producent: | PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k.Ulica i numer: Tartaczna 34Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 12 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 22 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 293 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 293 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1221 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1221 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 1,4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 7,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 11,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 22 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|