Probiotyczny sok bez soli z kiszonych warzyw BIO 300 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Probiotyczny sok z kiszonych warzyw. Produkt innowacyjny. Niepasteryzowany. 0 % soli.
Wybrzuszone wieczko nie wpływa na jakość produktu, jest efektem kiszenia. Nie wstrząsać. Otwierać powoli.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od 4*C do 8*C . Po otwarciu spożyć w ciągu 7 dni.
Składniki
burak ćwikłowy*, marchew*, SELER*, pietruszka*, chrzan*, czosnek*, koper*, bakteria Lactobacillus fermentum PW21 (2x10(6) jtk/ml). (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt wegetariański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 31/7 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.04 g |
| Węglowodany | 1.3 g |
| Cukry | 0.2 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0 g |