Pizza a'la capricciosa z pieczarkami i szynką Virtu 380 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pizza to doskonały pomysł na szybki obiad lub kolację. Łatwa w przygotowaniu i kusząca smakowitym wyglądem. Dzięki delikatnie chrupiącym cieście pizza smakuje wyśmienicie.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 380 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, ser mozzarella 15,7% (z mleka), woda, pieczarki 9%, olej rzepakowy, szynka wieprzowa (7,5%) [mięso wieprzowe, woda, skrobia, sól, białko sojowe, stabilizatory (trifosforany, polifosforany), błonnik pszenny, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5’-rybonukleotydy disodowe), przyprawy, ekstrakty przypraw, maltodekstryna, przeciwutleniacze (askorbinian sodu, kwas cytrynowy), substancja konserwująca (azotyn sodu)], koncentrat pomidorowy, drożdże, cukier, sól, skrobia modyfikowana, przyprawy (zawierają gorczycę), ekstrakty przypraw, substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany, substancja konserwująca: sorbinian potasu. może zawierać jaja, seler, sezam. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: virtu production sp z o.o. ulica i numer: łośnicka 35 kod pocztowy i miasto: 42-400 zawiercie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożywać po podgrzaniu do temperatury minimum 80°c w środku. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Podgrzewać w piekarniku rozgrzanym do temperatury 220°c przez około 10 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 253 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1062 kJ |
| Wielkość porcji | 380 g |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 2,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|