Napój sojowy Original Alpro 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
|---|---|
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Neutralny |
| Składniki | Baza sojowa (96,8%) (woda, obtłuszczone ziarno soi (8%)), cukier, regulatory kwasowości (fosforany potasu potasu), wapń, aromat, sól morska, stabilizator (guma gellan), witaminy b2, b12, d2. produkt bezglutenowy. nie zawiera laktozy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Okres przydatności do spożycia | 154 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-05-01 |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Producent: | danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze od +1°C do +7°C, nie dłużej niż 5 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. Można stosować na gorąco lub zimno jako alternatywa dla mleka, |
Wartość odżywcza
| Cukry | 2,5 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 39 kcal |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kJ | 163 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
Witaminy
| Witamina D | 0,75 μg/100ml |
|---|---|
| Ryboflawina (witamina B2) | 0,21 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,38 μg/100ml |
| Wapń | 120 mg/100ml |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Ryboflawina (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje
| Poziom znakowania Nutriscore | A |
|---|---|
| Zawiera fosforany | Tak |