Alpro Yogurt Kokosowy Słony Karmel 340 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Alpro Yogurt Kokosowy Słony Karmel 340g
Parametry produktu
| Smak | Słony, Karmelowy |
|---|---|
| Składniki | Wsad kokosowy [85,4 %) (woda, krem kokosowy (17,2 %), woda kokosowa (9,7 %]], cukier, skrobie modyfikowane, cukier karmelizowany (1%), sól morska (0,2 %), aromaty, sok z cytryny z soku zagęszczonego, stabilizator (pektyny), kultury jogurtowe (s. thermophilus, l. bulgaricus). może zawierać soję i orzechy (nie zawiera orzeszków ziemnych). . |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 340 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 103 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 433 kJ |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 0,23 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5 g |
| Cukry | 8,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 13,5 g |