Napój migdałowy Inka 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Bez dodatku cukrów | 1 |
|---|---|
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | Wapń |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Neutralny |
| Składniki | woda, migdały 2%, węglan wapnia, stabilizatory: guma gellan, guma guar, emulgator: lecytyna słonecznikowa, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Okres przydatności do spożycia | 12 mies. |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 30 °C |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Waga jednostkowa brutto | 1,06 kg |
| Producent: | GRANA Sp. z o.o.Ulica i numer: Piłsudskiego 1Kod pocztowy i miasto: 32-050 Skawina PL |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Suchy i czysty magazyn, temperatura składowania 3-30ᵒC, po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 4 dni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Cukry | 0 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 14 kcal |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Zawartość białek | 0,4 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 54 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
Witaminy
| Wapń | 120 mg/100ml |
|---|---|
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|