Napój kokosowo-ryżowy Alpro 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Bez dodatku cukrów | 1 |
|---|---|
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 95 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Smak | Kokosowy |
| Składniki | Woda, wsad kokosowy (8,6%) (woda, krem kokosowy (4%)), ryż (3,3%), wapń, stabilizatory (guma guar, guma gellan, guma ksantanowa), sól morska, aromaty, witaminy b12, d2. może zawierać orzechy (nie zawiera orzeszków ziemnych). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Okres przydatności do spożycia | 154 dni (dzień) |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Certyfikat Vegan | 1 |
| Vegan - Data ważności certyfikatu | 2025-05-01 |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Producent: | danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodów- ce w temperaturze od +1 °c do +7 °c, nie dłużej niż 5 dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. można stosować na gorąco lub zimno. |
Wartość odżywcza
| Cukry | 1,9 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 20 kcal |
| Zawartość soli | 0,13 g |
| Zawartość białek | 0,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 0,2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów | 2,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,8 g |
Witaminy
| Witamina D | 0,75 μg/100ml |
|---|---|
| Witamina B12 | 0,38 μg/100ml |
| Wapń | 120 mg/100ml |
| Wapń (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|