Alpro Yogurt Kokosowy Stracciatella 340 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Alpro Yogurt Kokosowy Stracciatella 340g
Parametry produktu
| Smak | Straciatella |
|---|---|
| Składniki | Wsad kokosowy (85,4 %) (woda, krem kokosowy (16,6 %), woda kokosowa (9,3 %)), cukier, skrobie modyfikowane, czekolada (2 %) (miazga kakaowa*, tłuszcz kakaowy*, cukier), stabilizator (pektyny), sok z cytryny z soku zagęszczonego, aromaty, regulator kwasowości (cytryniany wapnia), sól morska, kultury jogurtowe (s. thermophilus, l.bulgaricus). może zawierać soję i orzechy (nie zawiera orzeszków ziemnych). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Zawartość netto | 340 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: danone sp. z o.o. ulica i numer: redutowa 9/23 kod pocztowy i miasto: 01-103 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 208 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 111 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 465 kJ |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,03 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 8,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 12,4 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|