Napój Lovege Owsiany Barista Sante 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Produkt wegański | 1 |
|---|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Rodzaj | Niegazowany |
| Działanie | Odżywcze |
| Składniki | Baza owsiana [woda, owies (8,7%)], olej słonecznikowy, błonnik z korzenia cykorii, białko grochu, regulator kwasowości: fosforany potasu; sól morska, witaminy: B6, B12, D, E. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Okres przydatności do spożycia | 12 mies. |
| Pojemność | 1 l (dm³) |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Producent: | SANTE sp. z o. o. (dawniej SANTE A.Kowalski Sp. J.)Ulica i numer: Jagiellońska 55AKod pocztowy i miasto: 03-301 Warszawa PL |
Alergeny
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
|---|---|
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6 g |
|---|---|
| Cukry | 3,3 g |
| Wartość energetyczna kcal | 59 kcal |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 496 kJ |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 6,6 g |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 118 kcal |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,12 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 13 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2 g |
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,26 g |
| Wielkość porcji | 200 ml |
| Wartość energetyczna kJ | 248 kJ |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
Witaminy
| Witamina D | 0,38 μg/100ml |
|---|---|
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,11 mg/100ml |
| Witamina E | 0,9 mg/100ml |
| Witamina B12 | 0,19 μg/100ml |
| Witamina E (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina D (%RWS) | 15 %RWS |