Napój gazowany pomarańczowy BIO 275 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny, gazowany, orzeźwiający napój z sokiem z pomarańczy.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. w temperaturze 10-25°C. z dala od źródła ciepła i światła słonecznego.
Składniki
woda, sok z pomarańczy "Arancia di Ribera D.O.P." z
koncentratu (20 %)*, cukier włoski*, dwutlenek węgla,
aromat owoców cytrusowych, regulator kwasowości: kwas cytrynowy,
przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. *składniki pochodzące z
certyfikowanych gospodarstw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 188/44 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 11 g |
| Cukry | 11 g |
| Białko | 0.1 g |
| Sól | 0.02 g |