Napój gazowany cytrynowy BIO 275 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczna, gazowana lemoniada. Orzeźwiający napój z sokiem z włoskich cytryn.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. w temperaturze 10-25 °C. z dala od źródła ciepła i światła słonecznego.
Składniki
woda, sok z cytryn "Limone di Siracusa IGP"
z koncentratu (16 %)*, cukier włoski*, dwutlenek węgla,
aromat cytryny, przeciwutleniacz:
kwas askorbinowy. *składniki pochodzące z certyfikowanych
gospodarstw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 187/44 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 11 g |
| Cukry | 11 g |
| Białko | 0.02 g |
| Sól | 0.02 g |