Zakwas z Kapusty 100% ekologiczny kiszony 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt pasteryzowany. Smak i konsystencja mogą nieznacznie różnić się w zależności od pory roku. Występujący osad tworzą składniki kapusty ekologicznej.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce w temperaturze 4C
Składniki
sok z ekologicznej kapusty kiszonej 99%, sól kłodawska 1%
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 67 kj/16 kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.1 g |
| Węglowodany | 2.9 g |
| Cukry | 0.5 g |
| Białko | 1.1 g |
| Sól | 1.1 g |