Krem do gotowania kokosowy BEZGL. BIO 200 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Mleczko kokosowe Ecomil jest świetną alternatywą dla mlecznych i SOJOWYch śmietanek. NIE ŚCINA SIĘ PODCZAS GOTOWANIA. Mleczko można gotowac i mieszać z kwaśnymi składnikami jak cytryna czy musztarda.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
Baza kokosowa* 96,6% (miąższu kokosowego* 60%, woda), guma guar, aromat kokosowy. *pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 310/75 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 7.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6.8 g |
| Węglowodany | 1.3 g |
| Cukry | 0.8 g |
| Błonnik | 1.2 g |
| Białko | 0.5 g |
| Sól | 0.04 g |