Napój kokosowy bez cukru BEZGL. BIO 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Ten napój może być kwalifikowany jako ”bezcukrowy”, ponieważ zawiera mniej niż 0,5g cukrów na 100ml lub 100g; oraz jako ”niesłodzony”, ponieważ żaden z użytych składników nie jest użyty ze względu na swoje właściwości słodzące. (zgodnie z regulacją KE nr. 1924/2006.). Nie zawiera GLUTENu i laktozy.
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.
Składniki
baza kokosowa* 99,4% (woda, miąższ kokosowy* 8,5%), skrobia z tapioki*, aromat kokosowy*, sól morska. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 139/34 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 2.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2.5 g |
| Węglowodany | 2 g |
| Cukry | <0.3 g |
| Białko | 0.2 g |
| Sól | 0.1 g |