Napój gazowany cola BIO 275 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Ekologiczny, gazowany napój o smaku cola.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. w temperaturze 10-25°C. z dala od źródła ciepła i światła słonecznego.
Składniki
woda, cukier włoski*, dwutlenek węgla, karmel*, regulator
kwasowości: kwas cytrynowy, sok z cytryn "Limone di Siracusa IGP" z
koncentratu (0,1 %)*, aromat przypraw, aromat
cytryny i limonki, ekstrakt z orzechów cola.
*składniki pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 159/37 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 9.8 g |
| Cukry | 9.8 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0.2 g |