Mrożona Pizza Dr. Oetker Rigga z szynką i pieczarkami 270 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 270 g |
| Składniki | Mąka PRZENNA, woda, 8,5% szynka (mięso wieprzowe, woda, skrobia modyfikowana, białko SOJOWE, sól, glukoza, cukier, stabilizatory (polifosforany, trifosforany, azotyn sodu), substancja zagęszczająca (karagen), aromaty, przeciwutleniacz (askorbian sodu)), 8,2% SER (MOZARELLA, EDAMSKI), 6,8% pieczarki, 5,1% sos czosnkowy (ŚMIETANA, olej rzepakowy, woda, 1,6% czosnek, sól, cukier, skrobia modyfikowana), cebula, koncentrat pomidorowy, olej rzepakowy, cukier, drożdże piekarskie, sól, skrobia modyfikowana, przyprawy, oregano. Możliwa obecność: GORCZYCA, SOJA. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 20 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 10 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 74 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 205 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 555 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 28 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2332 kJ |
| Wielkość porcji | 270 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,97 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 19 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 28 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 40 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 43 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 28 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 11 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 28 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
|---|---|
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera surowce GMO | Tak |