Dr. Oetker Guseppe Zapiekanka Baguette Tomato&Cheese 2 x 125 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Potrójnie serowa zapiekanka z chrupiącą bagietką, mozzarellą, cheddarem, serem edamskim i aromatycznym pomidorem. Łagodna w smaku propozycja dla smakoszy zapiekanek i ciągnącego się sera! Produkt odpowiedni dla wegetarian.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 250 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, 14% przecier pomidorowy, 11% pomidory, 4,4% ser edamski, 4,0% ser cheddar (mleko, sól, barwnik (karoteny)), olej rzepakowy, 3,7% ser mozzarella, sól, pietruszka, drożdże piekarskie, skrobia modyfikowana, cukier, emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), czosnek, oregano, bazylia, pieprz, dekstroza, środek do przetwarzania mąki (kwas askorbinowy). możliwa obecność: soja, gorczyca. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,29 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 234 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Piekarnik: 1. rozgrzej piekarnik: piekarnik elektryczny/gazowy, program góra-dół: 220c, termoobieg: 200c. 2. usuń folię. 3. piecz zamrożone zapiekanki (najlepiej ułożyć je na papierze do pieczenia) na środkowym poziomie piekarnika. czas pieczenia: 13-15 min. przed spożyciem upewnij się, że produkt jest całkowicie upieczony. air fryer: 1. rozgrzej do 160c. 2. usuń folię. 3. piecz przez 9-12 minut. przed spożyciem upewnij się, że produkt jest całkowicie upieczony. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 10 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 2,9 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 35 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 218 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 272 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 915 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1144 kJ |
| Wielkość porcji | 125 g |
| Zawartość białek | 8,3 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,1 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,6 g |
| Cukry | 3,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 14 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 20 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 23 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 5 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 13 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 2 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|