Zapiekanka z pieczarkami 235 g Virtu
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Szybka i smaczna przekąska w ciągu dnia. Prosta w przygotowaniu, wystarczy włożyć na kilka minut do piekarnika, i pyszne danie gotowe.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 235 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, analog sera (8%) [woda, olej palmowy, skrobia, ser, sól, emulgatory: (difosforany, polifosforany), aromat (z mleka)], olej rzepakowy, cebula, pieczarki (6,5%), koncentrat pomidorowy, ser (3%), mleko, drożdże, skrobia modyfikowana, sól, cukier, przyprawy (zawierają seler), mąka sojowa, substancja konserwująca: sorbinian potasu, emulgator: (e472e), maltodekstryna, aromaty (zawierają seler, soję). może zwierać gorczycę, jaja, |
| Pojemność | 235 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: virtu production sp z o.o. ulica i numer: łośnicka 35 kod pocztowy i miasto: 42-400 zawiercie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożywać po podgrzaniu do temperatury minimum 80°c w środku. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Piekarnik 200°c ok. 7 min., kuchenka mikrofalowa 600w ok. 1,5 min. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 259 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1086 kJ |
| Wielkość porcji | 235 g |
| Zawartość białek | 9,7 g |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 11 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 30 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|