Proste Historie Bistro Zapiekanka z kurczakiem 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Chrupiąca bagietka z kawałkami soczystego kurczaka na serze mozarella i sosie ze świeżo przetartych pomidorów, to połączenie smaków, które zachwyci podniebienia każdego fana naszych zapiekanych przekąsek, aż do ostatniego kęsa. Prosta, prawdziwa i bardzo smaczna!
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: bagietka: mąka pszenna, woda, drożdże, sól, olej rzepakowy, ekstrakt słodu jęczmiennego, cukier, słód jęczmienny, ziarno jęczmienia, glukoza, mąka sojowa, mąka ze słodu jęczmiennego, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy; dodatki do bagietki: ser mozzarella (29%), mięso z kurczaka w mieszance przyprawowej (23%)(mięso z kurczaka, sól, cukier, skrobia kukurydziana, przyprawy, warzywa suszone (cebula, czerwona papryka, czosnek), aromaty ), przetarte pomidory, woda, kukurydza (11%), cukier, skrobia modyfikowana, sól, ekstrakt papryki słodkiej, aromat oregano, pieprz czarny. produkt może zawierać jaja, seler, gorczycę. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: iglotex s.a. ulica i numer: leśna 2 kod pocztowy i miasto: 83-220 skórcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 213 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 889 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,7 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 26 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|