Proste Historie Bistro - Zapiekanka Kebab 200 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Pyszna chrupiąca bagietka, soczyste kawałki pieczonej wołowiny, z dodatkiem ziół i przypraw, czerwona cebula, prawdziwy gęsty sos pomidorowy, mozzarella z polskiego mleka.
Parametry produktu
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Składniki | Bagietka: mąka pszenna, woda, olej rzepakowy, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego, drożdże, słód jęczmienny, ziarno jęczmienia, cukier, glukoza, mąka sojowa, mąka ze słodu jęczmiennego, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy; dodatki do bagietki: pulpa pomidorowa (24 %), ser mozzarella (22 %), kebab wołowy (22 %) (mięso wołowe, woda, błonniki roślinne (pszenny bez glutenu, babki płesznik, grochowy), sól, cebula, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromat), woda, cebula (11 %), skrobia modyfikowana, cukier, przyprawy, sól, glukoza, olej rzepakowy, ekstrakt z papryki, aromat oregano. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: iglotex s.a. ulica i numer: leśna 2 kod pocztowy i miasto: 83-220 skórcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 181 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 757 kJ |
| Wielkość porcji | 200 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość soli | 0,93 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,7 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 25 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
|---|