Zapiekanka z salami 235 g Virtu
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Chrupiąca zapiekanka na smakowitym cieście z dodatkiem salami. Szybka w przygotowaniu przekąska, idealna na lunch lub szybką kolację.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 235 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, woda, analog sera (11%) [woda, tłuszcz palmowy częściowo utwardzony, skrobia, białka mleka, sól, emulgatory [polifosforany, difosforany], aromat (zawiera mleko)], olej rzepakowy, salami wieprzowe (4,5%) [mięso wieprzowe, tłuszcz wieprzowy, sól, białko sojowe, przyprawy (zawierają gorczycę, seler), dekstroza, cukier, syrop glukozowy, barwnik: karminy, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), ekstrakty z rozmarynu, maltodekstryna, substancja konserwująca: azotyn sodu], ser (4%), koncentrat pomidorowy, mleko, drożdże, skrobia modyfikowana, sól, cukier, przyprawy (zawierają seler), substancja konserwująca: sorbinian potasu, emulgator: e 472e. może zawierać jaja ,sezam. |
| Pojemność | 235 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: virtu production sp z o.o. ulica i numer: łośnicka 35 kod pocztowy i miasto: 42-400 zawiercie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Półprodukt garmażeryjny gotowy do spożycia po obróbce termicznej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed przygotowaniem wyjąć z opakowania. spożywać po podgrzaniu do temperatury minimum 80°c w środku. sposób przygotowania: piekarnik 200°c ok. 7 min., kuchenka mikrofalowa 600w ok. 1,5 min. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 283 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1184 kJ |
| Wielkość porcji | 235 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 1,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 27 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|