Ciasto kruche Henglein 350 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 350 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Składniki | Mąka pszenna, tłuszcz palmowy, woda, cukier, olej słonecznikowy, alkohol etylowy, substancje spulchniające (difosforany, węglany sodu). uwaga: olej słonecznikowy zastąpiony olejem rzepakowym. |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,36 kg |
| Producent: | henglein polska sp. z o.o. ulica i numer: wapienna 2 kod pocztowy i miasto: 42-520 dąbrowa górnicza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Zużyć zaraz po otwarciu. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po obróbce termicznej. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania oraz przepisy z użyciem ciasta kruchego znajdują się na opakowaniu jednostkowym. ciasto kruche na 10 min. przed użyciem wyjąć z lodówki. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 441 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1840 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 11 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 10 g |
| Zawartość węglowodanów | 45 g |