Proste Historie Zapiekanka z pieczarkami 255 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Chrupiąca bagietka oraz bogactwo pieczarek i sera to początek historii naszej zapiekanki. To smak jak za dawnych lat, który możesz rozwinąć, dodając własne, smaczne zakończenia.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 255 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Bagietka: mąka pszenna, woda, olej rzepakowy, zakwas pszenny (mąka pszenna, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego), sól drożdże, słód jęczmienny, ziarno jęczmienia, cukier, glukoza, mąka sojowa, mąka ze słodu jęczmiennego, środek do przetwarzania mąki: kwas askorbinowy; dodatki do bagietki: pieczarki (67%), ser mozzarella (27%), cebula smażona (cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), przyprawy, olej rzepakowy, skrobia modyfikowana, sól. |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: iglotex s.a. ulica i numer: leśna 2 kod pocztowy i miasto: 83-220 skórcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia po obróbce termicznej zgodnie ze sposobem przygotowania. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Zapiekankę wyjmij z opakowania i umieść na środkowym ruszcie w piekarniku rozgrzanym do temperatury 200°c i z włączoną funkcją termoobiegu. piecz przez około 10 minut, do momentu roztopienia sera i zarumienienia bagietki. w przypadku piekarnika bez funkcji termoobiegu piecz w temperaturze 180°c-200°c przez około 10-12 minut, do momentu roztopienia sera i zarumienienia bagietki. ponieważ urządzenia różnią się między sobą, powyższe informacje należy traktować jako wskazówki. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 190 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 794 kJ |
| Wielkość porcji | 255 g |
| Zawartość białek | 7,6 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,3 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 29 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |