Mrożona Pizza Dr. Oetker Rigga z pieczarkami 260 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Danie |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 260 g |
| Składniki | Mąka PSZENNA, woda, 13% SER (MOZZARELLA, EDAMSKI), 12% pieczarki, ŚMIETANA, cebula, olej rzepakowy, cukier, drożdże piekarskie, sól, skrobie modyfikowane, czosnek, pieprz, pietruszka. Możliwa obecność: SOJA, GORCZYCA. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Producent: | dr.oetker polska sp. z o.o. ulica i numer: dickmana 14/15 kod pocztowy i miasto: 80-339 gdańsk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 20 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 3,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,5 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 74 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 231 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 601 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 30 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2522 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 0,89 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 34 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 9,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 3,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 30 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 40 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 38 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 46 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 28 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera surowce GMO | Tak |