Miso z brązowego ryżu - niepasteryzowane BIO 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Miso to produkt ciśgle fermentujący. Proces ten może spowodować wybrzuszenie pokrywy. Miso nadal będzie przydatne do spożycia. W wyniku ekspozycji na powietrze, mogą powstać nieszkodliwe białe drożdże. Należy je po prostu usunąć z opakowania.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 6-ciu
Składniki
całe ziarna SOJA* (41%), fermentowany brązowy ryż* (35%), sól morska, woda. *pohodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 769/183 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 5.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Węglowodany | 19 g |
| Cukry | 12 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | 11.4 g |