Kuzu skrobia BEZGL. BIO 125 g
dodaj do przechowalni
Opis
Kuzu ma neutralny smak i gładką konsystencję, idealny do zup, gulaszu, ciast i deserów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temp. Od 10 do 25°C.
Składniki
Dziko rosnące korzenie kuzu (Pueraria lobata), woda
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1454/342 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0.2 g |
| Węglowodany | 84.7 g |
| Cukry | <0.2 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0.3 g |