Ocet z jabłek BIO Demeter 750 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Ocet produkowany metodą z jabłek z upraw biodynamicznych Demeter. Niefiltrowany i niepasteryzowany.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Składniki
ocet z jabłek BIO
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 75/18 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.02 g |
| Węglowodany | 0.4 g |
| Cukry | 0.1 g |
| Białko | 0.1 g |
| Sól | 0.005 g |