Sos SOJOWY Shoyu BIO 150 ml
dodaj do przechowalni
Opis
wytwarzany najwyższej jakości sos SOJOWY dojrzewający w drewnie cedrowym.
Warunki przechowywania
Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temp. Od 10 do25°C.
Składniki
woda, całe ziarna SOJA* (20.6%), ziarna pszenicy*, sól morska. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych
Alergeny
GLUTEN,SOJA
Możliwe alergeny
GLUTEN,SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 221/52.1 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.16 g |
| Węglowodany | 11.8 g |
| Cukry | 1.3 g |
| Błonnik | 0.49 g |
| Białko | 0.1 g |
| Sól | 12.18 g |