Tahina BIO 180 g
dodaj do przechowalni
Opis
Doskonała wegetariańska alternatywa dla masła. Sprawdza się jako pasta do kanapek. Olej SEZAMowy na powierzchni tahiny jest zjawiskiem .
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temp. 4*C
Składniki
Ekologiczna miazga ziarna SEZAMowego*. *- Produkt rolnictwa ekologicznego.
Alergeny
SEZAM
Możliwe alergeny
SEZAM
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2785/674 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 61.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9.2 g |
| Węglowodany | 2.6 g |
| Cukry | 2.4 g |
| Błonnik | 9.3 g |
| Białko | 24.8 g |
| Sól | 0.025 g |