Chrzan tarty 160 g
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników
Warunki przechowywania
Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Składniki
chrzan tatry 80%, cukier, sól, regulator kwasowości - kwas mlekowy.
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | w100g:424.12/101.3 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.03 g |
| Węglowodany | 20.4 g |
| Cukry | 5 g |
| Białko | 3.8 g |
| Sól | 1 g |