Skórka cytrynowa starta BIO 15 g
dodaj do przechowalni
Opis
Udoskonali każde ciastka, ciasta, torty, desery i napoje!
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
Starta suszona skórka cytrynowa* (95%), aromat cytrynowy* (5%). *Składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez cukru: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1451/345 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.3 g |
| Węglowodany | 62.06 g |
| Cukry | 62.06 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 5.83 g |
| Sól | 0.06 g |