Cukier waniliowy Bourbon BIO 8 g
dodaj do przechowalni
Opis
Cukier waniliowy Bourbon BIO
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
cukier waniliowy* 90%, wanilia Bourbon* 10%. *składniki pochodzące z kontrolowanych upraw ekologicznych
Produkt ekologiczny: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1640/386 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.16 g |
| Węglowodany | 93.9 g |
| Cukry | 92.2 g |
| Białko | 0.6 g |
| Sól | 0.04 g |