Agar - agar 20 g
dodaj do przechowalni
Opis
Agar jest , bezzapachową substancją żelującą. Substancja ta silnie pęcznieje w organizmie, dzięki czemu ma łagodne działanie przeczyczające. Może być stopsowany zamiat żelatyny.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
agar
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1280/306 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.06 g |
| Węglowodany | 80.88 g |
| Cukry | 2.97 g |
| Białko | 6.21 g |
| Sól | 0.1 g |