Miso z brązowego ryżu BIO 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Miso powstało według receptury i było warzone w beczkach z drewna cedrowego. Doskonale podkreśla smak zup, potrawek, sosów oraz dressingów. Używać 1 łyżeczkę miso na szklankę płynu.
Warunki przechowywania
Najlepiej spożyć przed: data z tyłu opakowania. Po otwarciu przehowywać w lodówce i spożyć w ciągu 6
Składniki
całe ziarna SOJA* (47%), frementowany ryż brązowy* (33%), sól morska, woda.
Alergeny
SOJA
Możliwe alergeny
SOJA
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
Produkt wegetariański: Tak
Produkt wegański: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 662/158 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 6.1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1.2 g |
| Węglowodany | 10 g |
| Cukry | 7 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 12.7 g |