Grill wahadłowy na trójnogu fi 46 cm
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grill wahadłowy; wykonanie z kombinacji emaliowanej i lakierowanej blachy stalowej; emaliowana miska paleniskowa; chromowany ruszt grillowy; prosty mechanizm podnoszenia rusztu; łatwy montaż; powierzchnia grillowania fi 46 cm - odpowiedni dla około 6 osób
Parametry produktu
| Wymiary produktu (SxWxG) | 78 x 150 x 78 cm |
|---|---|
| Waga jednostkowa brutto | 5,1 kg |
| Liczba rusztów | 1 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | Stal emaliowana |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: activa polska sp. z o.o. ulica i numer: słowackiego 1 kod pocztowy i miasto: 59-400 jawor pl |
| Kolor | Czarny |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Rodzaj produktu | Grill węglowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 41 - 41 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Okrągły |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | Stal chromowana |
| Posiada | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |