Grill elektryczny Severin PG 8554
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grillowanie to niemalże zwyczaj w wielu polskich rodzinach. Latem trudno sobie wyobrazić towarzyskie spotkania, bez ulubionych dań z grilla. Alternatywą dla grilla węglowego czy gazowego, jest grill elektryczny. Grilla elektrycznego ze względu na jego kompaktowe rozmiary, można używać na blacie kuchni, ale również na balkonie, czy na tarasie. Ważne jest, aby w pobliżu było gniazdko elektryczne. Jest to urządzenie „całoroczne” i może być używane niezależnie od pogody i temperatury za oknem.
Grill elektryczny to nie tylko sposób na miłe biesiadowanie z bliskimi, ale również na dużo zdrowsze jedzenie, ponieważ grillując, nie korzystamy z tłuszczu.
Grill elektryczny SEVERIN PG 8554 doskonale nadaje się do przygotowania pysznych potraw, ponieważ dzięki dużej mocy 2.300 W bardzo szybko osiąga pełną gotowość do pracy. Nie trzeba długo czekać na nagrzanie i można szybko zacząć korzystać z grilla. Ma to też odzwierciedlenie w ilości pobieranego prądu – im szybciej grill osiąga pełną moc, tym mniej energii zużyje podczas całego cyklu pieczenia. Ważne jest że grzałka podgrzewa równomiernie cały ruszt ze stali nierdzewnej, zapewniając odpowiedni poziom opieczenia niezależnie od położenia produktów.
Grill SEVERIN PG 8554 wyposażony jest w regulator temperatury – różne potrawy wymagają różnych poziomów grzania, dlatego możliwość doboru odpowiedniej temperatury do rodzaju dania jest bardzo istotna. To jest jedna z ważnych cech w pełni funkcjonalnego grilla elektrycznego.
Grill SEVERIN PG 85545 wyposażony jest również we wskaźnik gotowości do pracy, czyli tego, czy grill osiągnął wybraną przez nas temperaturę. Jest to lampka kontrolna sygnalizująca, że już możemy rozpocząć proces grillowania.
Parametry produktu
| Rodzaj grilla | Otwarty |
|---|---|
| Moc | 2300 W |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Zakres regulacji | 0°c -220°c |
| Wskaźnik gotowości | Tak |
| Ruszt | Stal nierdzewna |
| Powierzchnia grillowania | 900 cm² |
| Kolor | Czarny |
| Komunikacja | Lampka kontrolna |
| Długość przewodu | 1,9 m |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Klasa tolerancji / ryzyka wg ADR | Nie dotyczy |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Grupa pakowania wg ADR | Nie dotyczy |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 33 szt. |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Karton |
| Location of Use | OUTDOOR |
| If With Feet | YES |
| If Non-Stick Coating | YES |
| If Multi-Directional | UNIDENTIFIED |
| Frakcja materiałowa | Drewno |
| Waga jednostkowa brutto | 2,34 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,73 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: severin polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. powstania styczniowego 2/2 kod pocztowy i miasto: 81-519 gdynia pl |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Wymiary (SxWxG) | 33 x 8,5 x 42 cm |
| Cechy urządzenia | Termoizolująca obudowa |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Krótki opis marketingowy | Grillowane potrawy mają wielu zwolenników i trudno się temu dziwić – są zdrowe i smaczne, a przy tym mogą być niskokaloryczne. grill severin pg 8554 ma dużą moc i jest bardzo prosty w obsłudze, dlatego jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich miłośników pysznych grillowanych smakołyków. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 33 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Turcja |