Grill prostokątny Activa wózek z pokrywą 46 cm Activa
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grill prostokątny wózek z pokrywą; wykonanie z kombinacji emaliowanej i lakierowanej blachy stalowej; emaliowana miska paleniskowa; chromowany ruszt grillowy i węglowy; przesłona wentylacyjna w pokrywie (x1) i misce paleniskowej (x1); wygodna uchylna pokrywa na zawiasach; wykonana z drewna półka dolna (x1) i półki boczne (x2); podstawa jezdna; wygodny mechanizm regulacji wysokości rusztu węglowego; powierzchnia grillowania 40 x 45 cm - odpowiedni dla około 6 osób
Parametry produktu
| Powierzchnia grillowania | 1800 cm² |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxWxG) | 50 x 83 x 99 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 7,4 kg |
| Liczba rusztów | 1 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | Stal |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: activa polska sp. z o.o. ulica i numer: słowackiego 1 kod pocztowy i miasto: 59-400 jawor pl |
| Kolor | Czerwony |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Rodzaj produktu | Grill węglowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 45 - 40 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Prostokątny |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | Stal chromowana |
| Posiada | Kółka, Półki boczne, Pokrywa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |