Grill węglowy okrągły Comfort Living
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grill wykonany ze stali pokrytej emalią. Posiada półkę na węgiel. Łatwy w przesuwaniu dzięki zamontowanym kółkom. Zamontowany system regulacji przepływu powietrza. Ruszt o średnicy 41,5 cm
Parametry produktu
| Powierzchnia grillowania | 1350 cm² |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxWxG) | 48 x 72 x 44 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 4,1 kg |
| Liczba rusztów | 1 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | Metal |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hh poland ulica i numer: toszecka 101 kod pocztowy i miasto: 44-100 gliwice pl |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj produktu | Grill węglowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 41,5 - 41,5 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Okrągły |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | Stal chromowana |
| Posiada | Pokrywa, Kółka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |