GRILL OWALNY MG942
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grill owalny, misa i owiewka (60 cm x 42 cm) stalowa, emaliowana, ruszt - stal chromowana, wyposażenie: kółka, dolna półka, wysokość 84 cm.
Parametry produktu
| Powierzchnia grillowania | 1978 cm² |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxWxG) | 42 x 87 x 60 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 7,25 kg |
| Liczba rusztów | 1 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | Stal emaliowana |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: floraland sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: stanisławów pierwszy, strużańska 28 kod pocztowy i miasto: 05-126 nieporęt pl |
| Kolor | Grafitowy |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Rodzaj produktu | Grill węglowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 54,5 - 37,5 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Owalny |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | Stal chromowana |
| Posiada | Kółka |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |