Grill węglowy kapsuła Comfort Living
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grill węglowy o łatwej i szybkiej konstrukcji, idealny do użytku na świeżym powietrzu. Charakteryzuje się prostą obsługą, łatwością czyszczenia oraz możliwością złożenia i przenoszenia, co sprawia, że jest doskonałym wyborem na camping czy grillowanie w ogrodzie. Dzięki solidnej konstrukcji, jest stabilny i wytrzymały, zapewniając komfort użytkowania przez długi czas. Jego kompaktowy rozmiar sprawia, że można go łatwo transportować i przechowywać. Jest to grill, który zapewnia wygodę i funkcjonalność w każdych warunkach.
Parametry produktu
| Powierzchnia grillowania | 2550 cm² |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxWxG) | 40 x 78 x 94 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 7,7 kg |
| Liczba rusztów | 2 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | Stal |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hh poland ulica i numer: toszecka 101 kod pocztowy i miasto: 44-100 gliwice pl |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj produktu | Grill węglowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 60 - 42,5 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Niestandardowy |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | Stal |
| Posiada | Kółka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |