Grill okrągły MG912
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grill okrągły, misa i owiewka (śr. 41cm) stalowa, emaliowana, ruszt - stal chromowana, wyposażenie: kółka, dolna półka, wysokość 72 cm.
Parametry produktu
| Powierzchnia grillowania | 1195 cm² |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxWxG) | 44 x 72 x 52 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 3,8 kg |
| Liczba rusztów | 1 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | Stal emaliowana |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: floraland sp. z o.o. sp. k. ulica i numer: stanisławów pierwszy, strużańska 28 kod pocztowy i miasto: 05-126 nieporęt pl |
| Kolor | Grafitowy |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Rodzaj produktu | Grill węglowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 39 - 39 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Okrągły |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | Stal chromowana |
| Posiada | Kółka |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |