Składany grill węglowy X-Shape
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kompaktowy, składany grill węglowy o konstrukcji w kształcie litery X. Dzięki swojej lekkiej i poręcznej budowie idealnie sprawdzi się podczas biwaków, pikników i spotkań na świeżym powietrzu. Łatwy w montażu i czyszczeniu, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, co ułatwia przechowywanie i transport. Wykonany z solidnych materiałów, co zapewnia długotrwałe użytkowanie. Stylowy czarny kolor nadaje mu nowoczesny wygląd, który pasuje do każdej przestrzeni ogrodowej.
Parametry produktu
| Powierzchnia grillowania | 1335 cm² |
|---|---|
| Wymiary produktu (SxWxG) | 31 x 46 x 30,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 2,7 kg |
| Liczba rusztów | 1 szt. |
| Materiał wykonania obudowy | Stal |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hh poland ulica i numer: toszecka 101 kod pocztowy i miasto: 44-100 gliwice pl |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj produktu | Grill węglowy |
| Wymiary rusztu/paleniska (DxS) | 44,5 - 30 cm |
| Kształt rusztu/paleniska | Prostokątny |
| Materiał wykonania rusztu/paleniska | Stal |
| Posiada | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |