Grill elektrycznyTefal Supergrill XL GC461
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Z urządzeniem SuperGrill XL zrobisz wrażenie na rodzinie i znajomych idealnie
zgrillowanym mięsem, ale także przygotujesz inne dania, niezależnie od okazji.
Możesz używać go w kuchni jako grilla lub postawić na stole w pozycji otwartej
zachęcając do wspólnego korzystania. Cyfrowy timer i 4-pozycyjny regulowany
termostat pomogą Ci w opanowaniu sztuki idealnego grillowania. Żeliwne płyty
zapewniają odpowiednią moc i wydajność, co gwarantuje perfekcyjne rezultaty
kulinarne.
Parametry produktu
| Rodzaj grilla | Zamykany, Otwarty |
|---|---|
| Moc | 2400 W |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Zakres regulacji | 3 pozycje + opcja max |
| Ruszt | Powłoka nieprzywieralna |
| Powierzchnia grillowania | 800 cm² |
| Kolor | Srebrny, Czarny |
| Komunikacja | Lampka kontrolna |
| Długość przewodu | 1,1 m |
| W wyposażeniu | Tacki |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/13/10/0/1310070.pdf |
| Dodaj plik z opisanymi informacjami o bezpieczeństwie | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/13/10/0/1310065.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Waga jednostkowa brutto | 6,6 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Wymiary (SxWxG) | 230 x 390 x 425 mm |
| Zastosowane technologie | Quantanium PFOA free |
| Cechy urządzenia | Możliwość mycia w zmywarce |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |