Grill elektryczny Tefal OptiGrill+ Initial GC706D34
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Grill elektryczny Tefal Optigrill + Initial GC706D to gwarancja doskonałych rezultatów grillowania. Skorzystaj z 6 automatycznych programów (hamburgery, drób, kanapki, wędliny, czerwone mięso, ryby) oraz 5 poziomów wysmażenia w zależności od przygotowywanej potrawy. Wybierz program mięsny i naciśnij start. Grill sam ustawi temperaturę i da sygnał, kiedy będzie gotowy. Połóż mięso i zgodnie z jego grubością, grill sam dopasuje temperaturę i czas grillowania. W trakcie grillowania możesz kontrolować stan pieczenia, aby mięso było zawsze dobrze upieczone zgodnie z Twoim gustem.
Parametry produktu
| Rodzaj grilla | Zamykany |
|---|---|
| Moc | 2000 W |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Zakres regulacji | 120-270'c |
| Wskaźnik gotowości | Tak |
| Ruszt | Powłoka nieprzywieralna |
| Powierzchnia grillowania | 600 cm² |
| Kolor | Czarny, Stalowy |
| Komunikacja | Lampka kontrolna |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 5,87 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: groupe seb polska sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 4c kod pocztowy i miasto: 00-189 warszawa pl |
| Rodzaj zasilania | Zasilacz sieciowy |
| Wymiary (SxWxG) | 365 x 175 x 340 mm |
| Zastosowane technologie | Automatic Sensor Cooking |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 28 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |