Frytkownica beztłuszczowa Philips Seria 3000 NA351/00 9l
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Frytownica na gorące powietrze Dual Basket z serii 3000 firmy Philips umożliwia przygotowywanie posiłków tak, aby dwie potrawy były gorące i gotowe jednocześnie. Przyrządzaj smaczne i zdrowe posiłki dzięki dużej szufladzie, w której przygotujesz danie dla całej rodziny, oraz mniejszej, przeznaczonej na przystawki lub dania dla jednej osoby.
Zaprojektowana z myślą o smacznych i zbilansowanych posiłkach.
Chrupiące, delikatne i równomiernie upieczone potrawy dzięki technologii Rapid Air.
2 szuflady o 2 rozmiarach dopasowane do każdego posiłku.
Oba dania mogą być gotowe w tym samym czasie.
Ustawianie tego samego czasu i temperatury dzięki funkcja kopiowania.
Smaczne przepisy z aplikacji NutriU do przyrządzenia we frytownicy.
Ekran dotykowy z 8 zaprogramowanymi ustawieniami ułatwiającymi gotowanie.
Smaczne posiłki zawierające nawet o 90% mniej tłuszczu.
Zaoszczędź do 70% energii, korzystając z frytownicy na gorące powietrze firmy Philips.
Przygotuj pełny posiłek szybciej niż w piekarniku.
Łatwe czyszczenie dzięki możliwości mycia w zmywarce.
9 l pojemności, do 1,5 kg brukselki.
Parametry produktu
| Moc | 2750 W |
|---|---|
| Pojemność koszyka | 9 l (dm³) |
| Zakres regulacji temperatury | 40-200 |
| Materiał obudowy | Plastik, Metal |
| Funkcje urządzenia | System rozprowadzania gorącego powietrza, Regulacja temperatury, Minutnik |
| Sterowanie | Sterowanie dotykowe |
| Kolor | Czarny, Srebrny |
| Cechy misy | Wyjmowana |
| Cechy koszyka | Koszyk z rączką |
| Rodzaj filtra | Powietrza |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Komunikacja | Lampka kontrolna włączenia, Wyświetlacz LCD, Sygnał dźwiękowy |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Termoizolowana obudowa | Tak |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka, Schowek na przewód |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 9,92 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 6,65 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hama polska sp. z o.o. ulica i numer: robakowo, ul. poznańska 5 kod pocztowy i miasto: 62-023 gądki pl |
| Wymiary (SxWxG) | 38,25 x 31,42 x 44,39 cm |
| W zestawie | 2 kosze (mały+duży). |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |