Robot planetarny Kenwood KHC29.A0SI
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Nasz najbardziej kompaktowy robot planetarny oferuje wielkie możliwości w niewielkim rozmiarze. Duża misa pozwala szybko przygotować ciasto na pizzę dla sześciu głodnych osób. Albo przygotować ciasto na 36 babeczek. Moc i wszechstronność, które poradzą sobie z każdym zadaniem.
Parametry produktu
| Moc | 1000 W |
|---|---|
| Pojemność malaksera | 4,3 l (dm³) |
| Cechy urządzenia | Możliwość indywidualnej rozbudowy, Możliwość mycia części w zmywarce |
| Sterowanie | 1 pokrętło |
| Funkcje i programy | Rozdrabniacz, Wyrabianie ciasta |
| Kolor | Srebrny |
| Liczba prędkości | 6 |
| Długość przewodu | 90 cm |
| W wyposażeniu | Misa ze stali, Końcówka do mieszania, Pokrywa zapobiegająca chlapaniu, Trzepaczka do ubijania, Sierp do ciasta |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/12/98/4/1298423.pdf |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 6,44 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 1 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: de'longhi polska sp. z o.o. ulica i numer: puławska 303 kod pocztowy i miasto: 02-785 warszawa pl |
| Zabezpieczenia | Blokada pokrywy |
| W zestawie | Narzędzie do ciasta, trzepaczka, mieszadło k, misa, pokrywa zapobiegająca chlapaniu |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |