Biszkopt z mlecznym nadzieniem Kinder Mleczna Kanapka 28 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj/smak | Mleczny |
|---|---|
| Zawartość netto | 28 g |
| Składniki | pasteryzowane MLEKO (40%), olej palmowy, cukier, mąka PSZENNA (10%), MLEKO odtłuszczone w proszku (9%), miód (5%), MASŁO odwodnione, JAJA w proszku, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, otręby PSZENNE drobne, substancje spulchniające (difosforan disodowy, wodorowęglan sodu, węglan amonu), emulgator (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych), aromaty, sól. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Producent: | Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.Ulica i numer: Wiertnicza 126Kod pocztowy i miasto: 02-952 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 312 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać tylko w lodówce (+2 °C / +6°C). |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 8,3 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 9,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 422 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 118 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 6 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 491 kJ |
| Wielkość porcji | 28 g |
| Zawartość białek | 7,9 g |
| Zawartość soli | 0,61 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,6 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,8 g |
| Cukry | 29,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 34 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 6 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 9 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 4 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|